Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otázky REFERENDA

Příspěvky

8 otázek v REFERENDU

25. 6. 2022

1. „Má statutární město Zlín v rámci své samostatné působnosti (dále jen „město“) zajistit, aby nedocházelo k prodejům pozemků města soukromým developerům (podnikatelům či jejich seskupením provádějícím komerční výstavbu bytů) pro výstavbu bytových domů?“ (S možností odpovědi ANO / NE).

2. „Má město zajistit na svých vlastních pozemcích výstavbu bytových domů a bytů ve vlastnictví města za účelem nájemního bydlení nebo ve spoluvlastnictví města a občanů (bytová družstva, spolky) s možností následného odprodeje do osobního vlastnictví?“ (S možností odpovědi ANO / NE).

3. „Má město usilovat o rekonstrukci a zajistit zprovoznění sportovního areáluKoupaliště Riviéra“ ve Zlíně – Malenovicích?“  (S možností odpovědi ANO / NE).

4. „Má město usilovat o rozvoj a podporovat stabilitu areálu „Rybníky“ pro výrobu a podnikání a vytvářet tím vhodné podmínky pro vznik a udržení pracovních míst?“ (S možností odpovědi ANO / NE).

5. „Má město ponechat rezidenční parkování bez poplatků a tedy nezavádět zpoplatněné rezidenční parkování, jak to předpokládá připravovaná strategie města Zlína „Plán udržitelné mobility města Zlín pro rok 2035“?“ (S možností odpovědi ANO / NE).

6. „Má město zajistit, aby veškeré finanční prostředky plynoucí ze zpoplatněného veřejného parkování byly použity výhradně a pouze na vybudování nových parkovacích domů a dalších parkovacích míst?“ (S možností odpovědi ANO / NE).

7. „Má město jako akcionář a ovládající osoba společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. usilovat o zrušení solidární ceny vodného a stočného?“ (S možností odpovědi ANO / NE)..

8. „Má město převést bezúplatně svůj spoluvlastnický podíl na domech na Podlesí V 5406 – 5411 na Bytové družstvo Podlesí dle původního schváleného záměru a slibů?“ (S možností odpovědi ANO / NE).

 
 

 

Statistiky

Online: 3
Celkem: 717833
Měsíc: 8758
Den: 197